A Jógakalandos Gyerek Csakra tanfolyam felépítése, elemei:
A Csakrákról szóló Szakmai jegyzetet itt találod, ugyaninnen tudod letölteni azt a posztert, amiben azt mutatjuk be, hogy melyik csakrához melyik Mesélő Jógakártya passzol, a Mudrákról szóló jegyzetet, valamint a Csakra kártyáinkat is, pozitív megerősítésekkel!
- Az óratervek alatt 8 db Csakrákról szóló jógás mesét tudsz letölteni és egy Csakrás verset is!
- A játékcsomagból le tudod tölteni a mesékhez kapcsolódó kiegészítő tartalmakat: a Csakrák tündéreit, kétféle verzióban, a Csakrák színeiben világító köveket, a Csakra korongokat és az Óriás Csakra Posztert!
- A Meglepiben olyan foglalkoztatókat találsz, amik természetesen a Csakrákhoz kapcsolódnak, valamint oda tettük fel a mosolygós, Csakrás matricáinkat is:)
Így használd a gyakorlatban
Tölts le mindent, majd azt javasoljuk, hogy:
- tanulmányozd a csakra jegyzeteket
- utána a mudrás jegyzeteket
- ismerkedj meg a mesékkel
- ezzel párhuzamosan ismerkedj meg a mesékhez tartozó eszközökkel
- végül a csakrás foglalkoztatókkal
– Fontos! Ezentúl bátran kombináld a Jógakalandos gyerekjóga elemeket, játékokat a Csakrás tartalmainkkal😊 Találj ki velük saját meséket, saját tematikára építve, mi minden keretet és elemet megadtunk ahhoz, hogy kreatívan tudd felhasználni a jövőben a tanultakat!
– Ha bármilyen kérdésed lenne, keress minket bizalommal!
– A csodálatos Csakrás grafikákat Máté-Fodor Beatrix grafikus művész készítette. A még csodásabb Csikung meséket Csák-Iványi Réka és Kákonyi Alexandra oktatóink írták, ötlet és projekt vezető, jómagam, Bánhidi Dóra:)